Uverejnené

LASER EDGE

LASER EDGE

Inovatívne riešenie nanášania hrán na dosku, bez špáry a použitia lepidla. Bezchybný neviditeľný spoj bez špár. Výsledkom je zvýšená odolnosť voči teplu a vode, dokonalý dizajnový vzhľad.

Používaný materiál je typ plastu na ktorom je vrstva akrylátu, ktorá má za následok vysoký stupeň lesku plne zrovnateľný s materiálmi ako sú sklo, alebo laky podobnej kvality. Takto upravené predné plochy vytvárajú zrkadlový odraz. Použitím olepenia hrán technológiu LASER EDGE spĺňajú kuchyne DALNO kritériá pre výrobu kvalitného a luxusného nábytku pre uspokojenie aj náročných klientov.

SCR Akrylát vykazuje výrazne lepšie vlastnosti v odolnosti povrchu:
– odolnejší voči poškriabaniu
– zvýšená stabilita voči UV žiareniu
– farebná a tvarová stálosť
– zvýšená odolnosť voči čistiacim prostriedkom obsahujúcim alkohol

Laser Edge je inovatívna technológia, ktorá umožňuje nanášanie hrán na dosku bez špáry a bez lepidla. Pri výrobnej technológii sa nahradí bežný lepiaci diel vysokoefektívnym laserom, čím sa dokáže vytvoriť trvalý, estetický a funkčný spoj. Výsledkom je teda bezchybný neviditeľný spoj, no okrem dizajnového vzhľadu sa zvyšuje odolonosť voči teplu a vlhkosti.

Uverejnené

EVERMATT

NANO TECHNOLÓGIA

EVERMATT je transparentný polyuretánový lak, ktorý obsahuje 30% nano častíc striebra. Jeho výhodou je niekoľkonásobne väčšia odolnosť oproti bežným lakom. Ide o špeciálnu technológiu finálnej povrchovej úpravy, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť nielen voči poškriabaniu, ale aj samotným odtlačkom prstov.

Jedinečná technológia finálnej povrchovej úpravy s názvom EVERMATT. Lak EVERMATT je elegantne matný. Vďaka tejto nadčasovej technológii, povrchy nestrácajú ani po rokoch svoj estetický vzhľad a sú odolné voči lešteniu. Výsledkom tejto technológie je prirodzený vzhľad bez výskytu odlesku. Kuchynská linka je tak výnimočná svojím prirodzeným vzhľadom a nepodlieha opotrebovaniu.

ODOLNOSŤ voči nekonečným odtlačkom prstov. Preukázaním skutočnej kvality, sú výsledky testovania (Erichsen test), ktoré potvrdili 5x vyššiu odolnosť ako bežné laky, veľká chemická a mechanická odolnosť a farebná stálosť. Vďaka týmto vlastnostiam je vysoko odolný voči opotrebeniu, odtlačkom prstov a poškriabaniu.

Dennodenné otváranie či zatváranie dvierok zanecháva na Vašej kuchyni nekonečné odtlačky prstov, nehovoriac o našich najmenších ratolestiach v období objavovania sveta v podobe všetkého hmatateľného. S technológiou EVERMATT je tento “problém” v nedohľadne. Lak spĺňa radu najprísnejších noriem ako EN ISO 12720, skupiny 1B , EN 71-3 čo sú aj materiály použiteľné na detské hračky, 100% nezávadné.

NANOTECHNOLÓGIA EVERMATT

Žiadne odlesky, 5x vyššia odolnosť v porovnaní s inými povrchovými úpravami a napokon aj vyššia odolnosť voči poškriabaniu a chemicky agresívnym prostriedkom.