ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Spoločnosť Frozen ELEKTRO pôsobí na trhu od roku 2016 a jej hlavným zameraním je spokojnosť zákazníka – teda Vás, v oblasti komplexného vybavenia Vašej domácnosti od kuchynskej linky a spotrebičov, cez kuchynské pomôcky, až po nábytok do celej domácnosti.

Naša práca je našim koníčkom a preto vždy počítajte s maximálnym nasadením pri riešení akejkoľvek požiadavky a predstavy o vytvorení alebo zmene Vášho bývania, na nielen moderný – dizajnový zážitok, ale taktiež na funkčný a reálne použiteľný v praxi.

Neoddeliteľnou súčasťou pre dosiahnutie správnej synchronizácie domácnosti je profesionálny výber spotrebičov, kuchynského drezu a batérie šitý na mieru podľa individuálnych potrieb každého jedného zákazníka. Nakoľko obchodujeme s priamymi zastúpeniami jednotlivých výrobcov a značiek pôsobiacich na Slovensku (Spotrebiče: AEG, Siemens, Electrolux, Bosch, Whirlpool, Indesit, Gorenje, Mora, Candy, Hoover, Concept, Jura, Zanussi, Elica, Drezy a batérie: Franke, Blanco, Hrnce, panvice a kuchynské pomôcky: BerlingerHaus, Blaumann), nemusíte sa obávať problémov spojených s nákupom alebo reklamáciou prostredníctvom e-shopov a predajcov, ktorí často tovar nakupujú a dovážajú zo zahraničia a nedokážu Vám garantovať v prípade problému vyriešenie Vašej reklamácie.

DOKONALÝ SÚLAD

Náš TÍM tvoria skúsení ľudia pôsobiaci v danej oblasti už viac ako 10 rokov a v spolupráci so spoločnosťou DALNO TRADE s.r.o., ktorá patrí medzi popredné domáce slovenské značky výrobcov kuchynského nábytku a interiérov, meníme Vaše bývanie na domov a pomáhame Vám v ňom realizovať Vaše predstavy a sny.

Ak Vás oslovila predstava príjemne stráveného času v spoločnosti profesionálov v oblasti elektrospotrebičov a kuchýň, neváhajte, navštívte nás a skúste s nami zhmotniť Vaše predstavy o dokonalej kuchyni. Veď ako sa hovorí: ,,KTO NESKÚSI – NEVIE“ 😊.

Chcem si dohodnúť termín prvej návštevy

Mám záujem o nezáväzné informácie