Domáce spotrebiče Siemens reprezentujú spojenie najvyspelejších technológií, nadčasového dizajnu a ľudského dôvtipu. Osvedčená nemecká kvalita a pokročilé funkcie vám umožnia prekonať všetky očakávania. Mimoriadne flexibilné a inteligentné spotrebiče Siemens sa ľahko ovládajú a dokážu predvídať vaše potreby. Zoznámte sa s budúcnosťou.

Varné dosky

Posuňte vašu kuchyňu na novú úroveň.
Varné dosky Siemens sa vďaka najmodernejším technológiám a funkciám presne prispôsobia vašim potrebám.
S doskami s rozmermi 60 cm – 90 cm, môžete pripravovať svoje obľúbené jedlá rýchlo a jednoducho.

Vstavané rúry

Zabudovateľné rúry Siemens sú univerzálne a vďaka modernému dizajnu pôsobivo štýlové. Môžete ich umiestniť nezávisle na varnej doske, napríklad do výklenku pod pracovnú dosku alebo do vysokej kuchynskej skrinky. Vyberte si zo širokej ponuky presne tú vašu a objavte nové možnosti varenia.

Chladničky a mrazničky

Chytré nápady a inovatívne technológie v trendy dizajne – chladničky a mrazničky Siemens sú najlepším spôsobom flexibilného a správneho uchovávania potravín.

1 chladnička + 1 mraznička = jedinečný unikát na mieru

Prispôsobte si kuchyňu podľa priestorových možností aj osobného životného štýlu.

Umývačky riadu

Umývačky riadu Siemens ponúkajú viac než len čistý riad – inovatívne nápady a veľa praktických funkcií pre maximálnu flexibilitu a pohodlie. To všetko v modernom dizajne.

Odsávače pár

Pokiaľ ide o dizajn, Siemens spolieha na sofistikovaný vzhľad s nadčasovými čistými líniami a kvalitnými materiálmi, ako sú hliník, antikoro a sklo.
Tieto kombinácie robia dizajn odsávačov Siemens atraktívnym.
Vďaka mnohým šikovným funkciám a vysokému výkonu vám pomôžu odstrániť nepríjemné kuchynské pachy.

Aktuálny katalóg SIEMENS 2019/2020